facebook
Sklepy Usługi Restauracje
Burgery Beef’s Mates

beefs-mates.business.site

Godziny otwarcia:
pon.–niedz.: 13.00 - 20.00
Wyjątkowe miejsce stworzone dla miłośników burgerów. W menu znajdziecie zarówno klasyczne, jak i wyjątkowe burgery, zarówno w wersji mięsnej, jak i wege. 100% wołowina angus, świeże warzywa i pyszna, chrupiąca bułka.
Gorąco Polecam
www.goracopolecam.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 7.00 - 20.00
sob.: 7.00 - 16.00
niedz. handl.: nieczynne
Rozwijamy sieć punktów sprzedaży, by być jak najbliżej Ciebie. Słuchamy Waszych potrzeb, a w trosce o Wasz komfort proponujemy miejsca, w których oprócz tradycyjnych zakupów "na szybko" możecie miło spędzić czas z przyjaciółmi, delektując się niepowtarzalnym smakiem aromatycznej kawy oraz świeżo wypiekanego pieczywa. Wciąż poszerzamy menu - gama naszych produktów cały czas się zmienia, poszukujemy rozwiązań by zaspokoić najbardziej różnorodne gusta naszych Klientów. Masz propozycje na nowe menu, pisz do nas śmiało. Przyjdź do nas i zabierz tę atmosferę i smakołyki do domu, dla swoich bliskich. Zapraszamy!
Pizza Hut
www.pizza-hut.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 11.00 - 23.00
sob.: 11.00 - 23.00
niedz. każda: 11.00 - 22.00
Co jest najważniejsze w restauracjach Pizza Hut? Oczywiście zadowolenie Gości. Wszyscy kochają naszą pizzę, jej delikatne ciasto i starannie dobrane składniki. W Pizza Hut do każdej pizzy dodajemy sekretny składnik: miłość do jedzenia! To dzięki niej Goście w restauracjach Pizza Hut czują się jak w domu i uwielbiają spędzać u nas czas.
Od czasu początków w 1958 roku, Pizza Hut wyrosła na największą sieć restauracji serwujących pizzę na świecie.
Thai Wok
www.thaiwok.pl

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 11.00 - 22.00
sob.: 11.00 - 22.00
niedz. każda: 11.00 - 21.00
Życie pełne kolorów, smaków i aromatów zaczyna się od tajskiej kuchni. W Thai Woku wierzymy, że jedzenie ma moc przywoływania wspomnień i przenoszenia nas w dowolne miejsca. Bez względu na to, czy potrzebujesz bliskowschodniej równowagi w przerwie lunchowej, czy chcesz poczuć radość tajlandzkiej ulicy na spotkaniu z przyjaciółmi, nasze dania przeniosą Cię tam, gdzie życie smakuje intensywniej.
Szlaki w naszych restauracjach wyznaczył sam Mistrz Zun. To on opracował wszystkie receptury dań, które dzisiaj znajdziecie w menu. Na podstawie tradycyjnych przepisów kuchni tajskiej, codziennie przygotowywane są dania, które możecie zamówić w całej sieci Thai Wok.